چندی پیش در یک مهمانی بودیم و مشغول صحبت با دوستان و آشنایان. یک آقائی که ظاهراً از آشنایان صاحبخانه بود و باهاش آشنای قبلی‌ نداشتم آمد و به جمع ما پیوست که مشغول آبجو خوردن و پسته شکستن بودیم. یادم نیست چی‌ شد و صحبت به کجا کشید که دیدم آقای ملکتاش گفت؛ خدا تو جهنم آتیش سوختن خمینی دجّال رو بیشتر کنه. خمینی دجّال؟ این کلمه تکّه کلام چه کسانی‌ هستش، شما‌ها که این بلاگ رو میخونین تا حالا جایی گفتین خمینی دجّال؟

بله با آمدن جمهوری اسلامی کلمات قصیر و چرت و پرت به فرهنگ ما اضافه شد. کلماتی مثل سار الله، لقا الّله، رهبر معظم انقلاب، یوم الله و غیره و ذالک. مجاهدین هم طبق رقابتی که با جمهوری اسلامی داشتند و دارند کلمات قصار خودشون رو دارن. این خمینی دجّال هم یکیشه. کسی‌ این کلمه رو استفاده نمیکنه مگر این که رگ و ریشه ای از مجاهدین داشته باشه یا تو جوانی دور و بر مجاهدین بزرگ شده باشه، چون تکّه کلام آنهاست.

اصلا لحن صحبت مجاهدین و تیر و طایفه شون با فحاشی و مثل لات‌ها صحبت کردنه. حتما باید مثل کسانی‌ که بعد از خوردن یک لیوان آب میگن سلام بر حسین لعنت بر یزید، وسط صحبتشون باید یکی‌ دو تا فحش و غیض و غضب حواله خمینی و خامنه‌ای کنن که براشون ثواب حساب کنن!

در قسمت جستجو اگر بزنید خمینی دجّال، لات و لوت‌های محل پیداشون میشه! خلاصه یادتون باشه هر کی‌ گفت خمینی دجّال بدونید سیمهاش قاطیه! پیش خودم گفتم اصلا دجّال یعنی‌ چی‌، خیلی‌ بد به نظر میاد ولی‌ اصلا یعنی‌ چی‌؟

تو گوگل که بزنی‌ سوای لات و لوت‌های محل که با خمینی دجّال ظاهر میشن، برای خود دجّال ویکیپدیا فارسی میگه یعنی‌ مسیح دروغین. در روایات شیعه که ایران شیعه هستش یعنی‌ وقتی‌ ظاهر می‌شه که مردم نیکی‌ و بدی رو قاطی‌ کرده باشن، یک دونه هم چشم داره! حالا مردمی که توی یک مهمونی هستند و دارند آبجو و پسته میخورن این رو باید از کجا بدونند؟! اظهار فضل لات و لوتی یعنی‌ همین. البته امیدوارم که به مرام لات و لوت‌های همیشه در صحنهٔ اینجا بر نخوره!

(عکسها از گچسر)