برخلاف سپاه سرکوبگر، فاسد و بدنام پاسداران و نوچه اش ، بسیج اراذل و اوباش، ارتش ایران همواره جا و احترام ویژه ای در میان ایرانیان و حتی در برونمرز داشته، زمان پهلوی های ایران ساز هم همینطور بوده.

بیخود نبوده که فاشیست های اسلامیست "اصلاح طلب" و غیره برای پیشبرد اهداف ضد منافع ملی ایران و همچنین پاسداری از بقای خود، سپاه پاسداران و بسیج را تشکیل داده، بهترین تسهیلات و ادوات را به آنان اختصاص داده اند  و همواره به ارتش ملی ایرانیان اعتماد نداشته اند.

شوربختانه  برای اولین بار، کادر ارتش ایران برای پیشبرد مقاصد ضد بشری و سلطه گری  فاشیست ها بکار گرفته شده و به قتلگاه کودکان، زنان و مردان سوری اعزام گشته و در بدو ورود هم فعلاً پنج کشته داده:

ناصر اعتمادی، رادیو فرانسه:

یک هفته پس از اعزام تکاوران نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران به سوریه، خبرگزاری "تسنیم" در ایران گزارش داد که چهار تن از تکاوران جمهوری اسلامی ایران در جنگ سوریه کشته شدند. دیروز دوشنبه یازدهم آوریل منابع خبری در ایران تنها نام محسن قیطاسلو از درجه داران کشته شدۀ تیپ ۶۵ تکاوران نیروی زمینی ارتش ایران در سوریه را فاش کرده بودند.

امروز خبرگزاری "تسنیم" وابسته به سپاه پاسداران ایران در اسامی سه تن دیگر از تکاوران تیپ ۶۵ نیروی زمینی ارتش ایران را که در جنگ داخلی سوریه کشته شدند اعلام کرد. نظامیان کشته شده عبارتند از ستوان "مجتبی یداللهی منفرد"، سروان "مرتضی زرهرند" و سرهنگ "مجتبی ذوالفقارنسب".

تاکنون سپاه پاسداران ایران اعزام کنندۀ اصلی نیروهای نظامی ایران به سوریه در حمایت از رژیم بشار اسد بوده است. اعزام نیروهای ارتش جمهوری اسلامی به سوریه بُعد تازه ای به دخالت جمهوری اسلامی ایران در بحران سوریه می دهد که بر اساس برآوردها ماهانه دست کم یک میلیارد دلار هزینۀ مالی به ایران تحمیل می کند. این دخالت ها در عین حال تاثیر بسیار منفی بر افکار عمومی مردم سوریه و منطقه نه فقط نسبت به رژیم جمهوری اسلامی ایران، بلکه در قبال کل جامعۀ ایران گذاشته است. "

دست ارتش ملی ایران را به خون مردم بی دفاع آلوده کردن، سیاست بدکاره کردن ارتش خوش نام ایران است که تا کنون در منجلاب حاکمیت فاشیست های اسلامیست توانسته بیش و کم  سرش را از گندآب بیرون نگه دارد. سکوت نباید کرد.

 

 

دور نیست، رهایی اصلاً دور نیست

"تنها حقیقت است که رهایی میبخشد"

 

تبریک