عمومی

دنبال کن


عضو از ۱۱ دی ۱۳۹۴

فرد جان، شوربختانه موربختانه رو بیخیال...خودتو برسون

به گزارش گروه فرهنگی جام نیوز، فریبا نادری نوشت: من یک مسلمان معتقدم. شاید ظاهرم مثل عرفی باشد که در جامعه وجود دارد اما به احکام دینم پایبندم.

نماز می‌خوانم و مرجع تقلیدم آیت‌الله مکارم شیرازی هستند که بارها با دفترشان تماس گرفته‌ام تا در موارد مختلف سوال کنم و جوابم را بگیرم. خمس و زکات هم جزو چیزهایی است که همیشه سر وقت آنها را پرداخت می‌کنم و از واجبات زندگی من است. بی‌اندازه عاشق امامان (ع) هستم و دوستشان دارم. اینها عزیز دل هستند.

وارث تاج‌و‌تخت

شاهزاده والاحضرت شهناز پهلوی که مظلومانه قربانی فرهنگ مرد‌سالار و قانون اساسی‌ ملهم از فرهنگ عرب شد و از جانشینی بر تاج‌و‌تخت پادشاهی محروم...شهناز پهلوی، نماینده زنان نیک‌سیرت، خوشنام و آزاده ایرانی... 

خشم کور طبقاتی یا تعصب وحشیانه مذهبی؟

 اسیدپاشی روی "بی ام و" بد حجاب در تهران! 

فرد جان، خودتو برسون که متحد استراتژیک آهای هوار

 محمد بنا در وزن‌کشی كشتي گيران در شرایطی که پرچم ایران و اسرائیل در کنار هم قرار گرفته بود جای پرچم ایران را با هند عوض کرد.

زدن به وسط خال، به مدد قرآن

 قرآن خواندن الهه احمدی قبل از مسابقات تیراندازی المپیک ریو

 

الهه احمدی در رشته خود (تفنگ بادی ۱۰ متر) نفر دهم شد

ماخذ

هرچه بگندد نمکش میزنند...

ضد‌کودتای ایرانی

تبعیضات خونی...

سی‌‌ام تیرماه سال ۱۳۳۱

شارلاتانی به نام مصدق:

کودتای سی تیر دکتر مصدق به صورت خلاصه:

1- مصدق به صورت غیر قانونی در خواست اختیارات مطلقه برای نخست وزیری می کند. منجمله درخواست تسلط بر وزارت جنگ که به صورت قانونی در اختیار شاه بود.

2- درخواست مصدق به صورت قانونی رد می شود.

3- مصدق به صورت قانونی در 25 تیر استعفا می دهند.

4- استعفای مصدق به شکل قانونی تایید و تصویب و قطعی می شود. و از این تاریخ مصدق به صورت قانونی دیگر نخست وزیر نیست و جایگاه قانونی ندارد.

5- اکثریت مجلس به صورت قانونی به نخست وزیری احمد قوام ابراز تمایل کرده و شاه در 26 تیر به صورت قانونی فرمان نخست وزیری قوام را صادر می کند.

6- آیت الله کاشانی و حزب توده که باور نمی کردند استعفای مصدق پذیرفته شود و از مشوقان او در اجرای نمایشی استعفا بودند بلافاصله احساس خطر کردند.

7- آیت الله کاشانی در 28 تیر به صورت غیر قانونی بر علیه نخست وزیر قانونی کشور احمد قوام بیانیه صادر کرده و او را تهدید به کودتای چماق به دستان می کند: «اگر قوام ظرف ۴۸ ساعت نرود اعلام جهاد خواهم کرد و شخصاً کفن‌پوشیده پیشاپیش مردم به مبارزه خواهم پرداخت‌.»

8- در 30 تیر کودتا رسمن کلید خورد و اوباش اسلامی آیت الله کاشانی و چماق بدستان حزب توده به صورت غیر قانونی و برای به زیر کشیدن رای مجلس قانونی به نخست وزیری قانونی قوام به خیابان های تهران ریختند. از نکات جالب تاریخ نیز همراهی شعبون بی مخ(شعبان جعفری) با مصدق در این روز و به نفع او و برای روی کار آمدن اوست که اتفاقن در آن دوران از او به عنوان قهرمان یاد می شد و برای او توسط اعضای نهضت آزادی و جبهه ی ملی مراسم گلریزون برگزار می شد.

9- کودتای اوباش 30 تیر به موفقیت می رسد و مصدق به صورت غیر قانونی و به ضرب چماق و ضربات چاقو و خون با کمال وقاحت استعفای قانونی خود را فراموش کرده و به سرعت به صورت غیر قانونی سر کار برمی گردد.

10- پیدا کنید بی قانونان و شارلاتان ها را.

پ.ن: اگر مصدق آنطور که یارانش می گویند مرد قانون بود چطور حاضر شد نخست وزیری قانونی احمد قوام با چماق ندیده گرفته شود؟ و چطور حاضر شد با ضربات چماق به سر کار برگردد؟ چرا در برابر اقدامات غیر قانونی آیت الله کاشانی و حزب توده نایستاد؟

ماخذ

 

از اتم تا آستین مردان و اندازه دامن و شلوار زنان

رهبر جمهوری اسلامی به ادعای اعضای دفتر و بیت وی، با نذوراتی که از مردم دریافت می کند زندگی خود را می گذراند. این نذورات چقدر است؟ معلوم نیست. مردم برای کدام حاجت حلقه ازدواج و اندک پول خود را نذر وی می کنند؟ این نذر کنندگان همان مردم محروم از هر امکانی نیستند که در چاه جمکران کاغذ برای امام زمان پست می کنند؟ بخشی از تلاش های مذهبی آقای خامنه ای برای فتوا دادن باز می گردد به همین مسئله نذورات و درعین حال قد علم کردن در برابر روحانیون سنتی و حوزوی ایران در قم و مشهد و اصفهان. همچنان که دخالت هایش در تمام امور کوچک و بزرگ – از اتم تا آستین لباس مردان و اندازه دامن زنان- باز می گردد به همین مسئله قدرت و رقابت. آنقدر که دیگر به انواع لطیفه ها در میان مردم تبدیل شده است. نگاه کنید به همین باصطلاح فتوائی که مطبوعات داخل کشور منتشر کرده اند.

بیشتر