اگر در یوتیوب و ساندکلاد چرخی بزنید هزاران خواننده و گروه ایرانی پیدا خواهید کرد که اغلب آنها در داخل کشور هستند. این شکوفایی در شرایطی است که بعد از انقلاب محدودیت های شدیدی بر موسیقی و موسیقی دانان گذاشته شد. اما مانند بی اعتنایی قشر قابل توجهی از زنان به حجاب اجباری، تحریم مذهبی موسیقی هم با شکست مواجه شد.

این عکسها نشان دهنده بخش کوچکی از جامعه موسیقی ایرانی است. تقریبا همه آنها در ایران هستند. نام اکثر آنها را احتمالا نشنیده اید. مهم نیست کیفیت ترانه هایشان در چه حدی است. مهم این است که بر خلاف میل و تفکر و سیاست حکومت مذهبی وفت، و به برکت تکنولوژی و اینترنت، توانسته اند در رشته هنری مورد علاقه خود فعالیت کنند. و با سبک غالبا غربی.  

به جز یکی دو نفر، زنان در این مجموعه حضور ندارند اما مطمئن باشید که آرزوهای خود را در زیرمین ها دنبال می کنند.

عکسها به ترتیب نمایش: وحید اسلانی، امیرعلی زمانی، پویان، ساسی مانکن، اشکان، ارمیا طهماسبی، مرتضی پاشایی، علی ستوده، علی اوج، علی ریکو، امید نصیری، میترا، ادی عطار، امیر ثالثی، متین دو هنجره، جمشید نجفی، آرمین آز، پوریا عبداللهی، احمدرضا نساجان، علی اصحابی، مجید یحیایی، مهدی چاوشی، مهدی میثم، مهربونی تقی پور، یاس، زانیار، سامی بیگی، امید کرمی، ایمان غلامی، محسن جمال، مجید رستمی، مجتبی دربیدی ۱، مجتبی دربیدی ۲، علی خیری، امین رفیعی، مجید یحیایی، میلاد مظاهری، رامین بیباک، علی امیری، علیرضا طلیسچی، امین فیاض، مصطفی فتاحی، سعید مدرس، سعید آسایش، حسین صادقیان، امید علومی، پیام رویین تن، امید جهان، امیر پدرام، محسن حساسی، مصطفی یگانه، محمد بهشتی پور، شهاب تیام، فرشاد، سیامک آقازاده، میلاد معصومی، میلاد باران، میلاد بابایی،جبرئیل.

نمایش گالری در اندازه بزرگ