تازه ترین تغییرات در ایرون اغلب در پشت صحنه انجام گرفته و برای عموم قابل مشاهده نیستند. اما مهمترین آنها برای کاربران به این شرح است:‌
 
آلبوم عکس: این بخش از سایت اشکالات زیادی داشت. اندازه ها نسبتن کوچک بود و دیدن عکسهای بعدی یا قبلی به آسانی انجام نمی گرفت. حالا با کلیک کردن روی «نمایش آلبوم در اندازه بزرگ» می توانید عکس ها را درشت تر و با زمینه سیاه ببینید. در حالت عادی هم دکمه های بعدی و قیلی خارح از کادر عکس قرار داده شده اند و به این ترتیب اشکالات سابق برطرف شده.
 
نادیده گرفتن: اگر از پست های بعضی از کاربران خوشتان نمی آید، می توانید با کلیک کردن روی «نادیده بگیر» تمامی پست ها یا نظرات آنها (یا هر دو) را محو کنید. اگر در آینده از این کار پشیمان شدید و دلتان برای آن فرد تنگ شد :) می توانید به صفحه مدیریت بروید و این عمل را معکوس کنید. این یکی از اختیارات کاربران است و به گردانندگان سایت ارتباطی ندارد. 
 
لوگوی جدید: با تشکر از ف.ز. برای طراحی زیبای لوگوی قبلی، فکر کردیم بد نباشد هر چند وقت طرح جدیدی داشته باشیم. این یکی کاری است هنرمندانه از «نوا». امیدواریم خوشتان بیاید. 
 
اقدامات بعدی: فعلن در حال اتمام تارنمای ویژه برای کاربران موبایل هستیم. ولی مهمتر از آن کار بازسازی صفحه اول سایت را شروع خواهیم کرد. می دانیم که این بزرگترین اشکال ماست. طراحی ابتکاری ما آنطور که انتظارمان بود مورد استقبال قرار نگرفت. بنابراین در نظر داریم در طرح بعدی از اصولی بهره بگیریم که در سایت های موفق دیگر آزمایش شده و جواب خوبی داده اند.