شورای ملی مقاومت ایران:

هزار میلیارد دلار خسارت در جنگ ضد میهنی، نابودی محیط زیست و خشكاندن آب‌های كشور، چپاول منابع ملی و به باد دادن ثروت‌های مردم ایران در صدور تروریسم و جنگ‌افروزی و پروژه‌های اتمی و موشكی شیوه شناخته شده حكومت آخوندی است كه حفظ سلطنت مطلقه ولی فقیه را واجب‌ترین واجب‌ها اعلام كرده است.

اكنون نوبت دریای خزر یكی از بزرگ‌ترین سرمایه‌های ملی ایران است كه آخوندهای وطن‌فروش و ضد ایرانی آن را برای امنیت و حفظ سلطه ننگین خود به حراج گذاشته‌اند.
آشی كه این بار آخوند روحانی و ظریف به دستور خامنه‌ای پختند، آنقدر شور است كه حتی كارشناسان و نمایندگان رژیم از باندهای مختلف آن را یك تركمانچای دیگر توصیف می‌كنند. یك نماینده مجلس ارتجاع در این‌باره گفت: «به‌خاطر موقعیت زمانی و شرایط خاص سیاسی حاکم، مذاکره در مورد سهم (ما) از دریای خزر و مسائلی از این دست در این شرایط به صلاح نمی‌باشد». یك نماینده دیگر مجلس آخوندها پرسیده است: «روحانی در حالی عازم قزاقستان شده که مفاد توافقات درباره رژیم حقوقی دریای خزر در هالهیی از ابهام است. آیا راست است که سهم ۵۰درصدی ایران به ۱۱درصد سقوط کرده؟ آیا ترکمنچای دیگری در راه است؟» (روزنامه حكومتی اعتماد -۲۱مرداد۹۷).
همین روزنامه در روز ۲۲مرداد نوشت: اگر به دیوان بین‌المللی لاهه می‌رفتیم سهم ایران از ۲۰درصد هم بیشتر می‌شد (اما) با تقسیم بندی كنونی سهم ایران ۱۲درصد شد.
سپاه پاسداران كه در این وطن فروشی همدست روحانی است در روزنامه جوان به دفاع از او پرداخت و نوشت: «انتظار احقاق حقوق، از جمله حق انتفاع یا بهره‌برداری از منابع خزر در ”تحدید حدود“ و ”تعیین خط مبدأ“ به شکل مطلوب دور از ذهن است» (جوان ۲۲مرداد۹۷).
مریم رجوی، در این باره گفت:

 

برو به آدرس