رادیو فردا:

مهرداد اولادی مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران ظهر امروز در بیمارستان شهدای تجریش درگذشت. اولادی ۳۰ ساله بود و در فصل جاری لیگ بر‌تر هم برای ملوان بازی می‌کرد.

در پی انتشار خبر درگذشت اولادی، جمعی از هواداران فوتبال در بیمارستان شهدای تجریش تجمع کرده‌اند. علت مرگ مهرداد، ایست قلبی عنوان شده است.

او که با تیم ملوان در سفر اهواز حضور داشت، روز شنبه در دقیقه ۶۰ بازی مقابل فولاد، زمانی که قرار بود به زمین برود به سرمربی تیم اعلام می‌کند توانایی بازی ندارد.

سپس به تهران آمده و از سرمربی تیم اجازه می‌گیرد تا برای درمان در تهران بماند. او ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه ا سه‌شنبه به دلیل تنگی نفس و درد قفسه سینه به بیمارستان شهدای تجریش مراجعه کرده بود. 

اولادی در بیمارستان گفته: «از دیشب در پرواز، قلبم درد دارد اما به هر طریقی شب را به صبح رساندم. از یک ساعت پیش درد سینه‌ام غیرقابل تحمل شد. حتی قادر به رانندگی نبودم و به سختی خودم را به بیمارستان رساندم.»

مهرداد اولادی بدون برانکارد و با کمک پرسنل بیمارستان وارد محوطه شده بود اما هنگام ورود به اورژانس، از شدت درد از حال رفته و به بخش مراقبت‌های ویژه منتقل می‌شود.

برو به آدرس