عمومی

دنبال کن


عضو از ۹ خرداد ۱۳۹۲

اعتراضات در تهران

دویچه وله:

بر اساس گزارش‌ها و ویدئوهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی، در برخی دانشگاهای ایران، از جمله صنعتی شریف، تهران و امیرکبیر تجمع‌ها و تظاهراتی در اعتراض به سرنگونی هواپیمای اوکراین با آتش پدافند موشکی سپاه بر پا شد.

تظاهرات در تهران

رادیو فردا:

دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ تهران ۱۰:۳۶

 

تجمع امروز روز جهانی کارگر در تهران که با خشونت روبروشد

چهل سال پیش در چنین روزی

منبع: رادیو فردا، "روزهای التهاب؛ ۱۰ بهمن ۵۷ به روایت روزنامه‌ها"

زندانی سیاسی: فرهاد میثمی در اعتصاب غذای خشک

کمپین حقوق بشر در ایران:

منبع مطلع: فرهاد میثمی، زندانی سیاسی که در اعتصاب غذای خشک بسر می‌برد، با اعمال زور و خشونت به اتاقی در مجاورت بهداری منتقل شده است، این زندانی سیاسی گفته از مصرف دارو نیز خودداری خواهد کرد.

کازرون غرق در خون

رادیو زمانه

 

تجمعات اعتراضی در #کازرون همچنان ادامه دارد. راه‌های ورود و خروج به شهر مسدود شده و دسترسی به اینترنت هم محدود است.

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت اهالی کازرون در میدان شهدای شهر در اعتراض به طرح تقسیم شهرستان کازرون اجتماع کردند. مأموران امنیتی تعدادی از معترضان را بازداشت کرده بودند. گروهی از مردم شامگاه  مقابل کلانتری خواهان آزادی بازداشت‌شدگان شده بودند که پلیس به طرف آنها شلیک کرد. بر اساس گزارش‌های غیررسمی ده‌ها نفر کشته، مجروح یا بازداشت شدند. شرایط شهر کاملاً امنیتی‌ست، راه‌های ورود و خروج به شهر مسدود شده، دسترسی به اینترنت محدود است و پلیس در مراکز درمانی هم مستقر شده است.

 

خانم گل فوتسال قهرمانی زنان آسیا در تایلند: سارا شیربیگی با ۹ گل

ایسنا: خانم گل فوتسال قهرمانی زنان آسیا در تایلند: سارا شیربیگی با ۹ گل

 

گلشیفته فراهانی روی فرش قرمز فستیوال فیلم کن

فرش قرمز برای "دختران آفتاب"
گلشیفته فراهانی روی فرش قرمز در فسیتوال فیلم کن. شامگاه شنبه (۱۲ مه)  فیلم "دختران آفتاب" به کارگردانی "اوا هاسون" در فستیوال فیلم کن به نمایش در آمد. گلشیفته فراهانی در این فیلم نقش یک دختر مبارز ایزدی بنام بهار را ایفا می‌کند که با داعش می‌جنگد.

یلدا معیری، برنده جایزه بهترین عکس خبری در دی ماه سال ۹۶

از دی ماه سال ۹۶ این عکس خیلی چاپ شد و منتشر شد ونام عکاس فاش نشده بود  و امروز یلدا معیری در اختتامیه نشان عکس سال ایران جایزه بهترین عکس خبری رو  از آن خودش کرد.

زهرا امیرابراهیمی برنده جایزه نقش اول زن فستیوال بین المللی سینمایی در نیس

ایران آرت: زهرا امیر ابراهیمی بازیگر ایرانی، برای بازی در فیلم "مهریه و دموکراسی" به کارگردانی رضا رحیمی، برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن در جشنواره فیلم نیس فرانسه شد.

به گزارش برترین‌ها، سایت رسمی جشنواره نیس فرانسه این خبر را اعلام کرد و از هنرنمایی امیر ابراهیمی در این فیلم که نامزد بهترین فیلم خارجی زبان در این جشنواره شده، تمجید کرد.

زهرا امیر ابراهیمی که سابقه بازی در فیلم "شیرین" ساخته عباس کیارستمی و سریال "نرگس" به کارگردانی سیروس مقدم را دارد، در سال 85 از ایران مهاجرت کرد.

بیشتر