کسانی که مجاهدین خدا را با داعش قیاس کردند، غلطی کردند که دیگر تکرار نمی‌شود. آنان شکر خورده‌اند که چنین حرفی زده‌اند. مگر می‌شود مجاهدین در راه خدا را کسی با داعش قیاس کند. خودشان و اجدادشان داعشی هستند. اشتباه تاریخی انجام دادند و حتماً دیگر تکرار نمی‌شود.

دیگربان: علی فضلی٬ جانشین فرمانده سازمان بسیچ در واکنش به یادداشت روزنامه «قانون» گفته مسئولان این روزنامه «شکر خورده‌اند» سپاه پاسداران را به «داعش» تشبیه کرده‌اند.

 

آقای فضلی افزوده «چنین قیاسی بسیار غلط است و خودشان و اجدادشان داعشی هستند و اشتباه تاریخی انجام دادند و حتماً دیگر تکرار نمی‌شود.»

برخی رسانه‌های محافظه‌کار از صبح روز گذشته ۲۵ بهمن حملات هماهنگ و منسجمی علیه روزنامه «قانون» آغاز کرده و گزارش کرده‌اند که این روزنامه در یادداشتی اعضای سپاه را به گروه «داعش» تشبیه کرده است.

سایت «فردا‌نیوز» در این زمینه نوشته «قانون با درج یادداشتی عجیب، رزمندگان سپاه که متجاوزین آمریکایی که وارد خاک ایران شده بودند را به زانو در آوردند را با اعضای گروه تروریستی داعش مقایسه کرده است.»

محمدجواد کولیوند٬ نماینده مجلس هم گفته «مقایسه قدرت بلامنازع جمهوری اسلامی با گروهگ تروریستی و خبیث داعش کمال بی‎شرمی و بی‎انصافی است و توهین کنندگان آن باید جوابگو باشند.»

محمد صالح جوکار عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس هم گفته «توهین روزنامه قانون به سپاه خدشه به امنیت کشور است» و این روزنامه «کار بسیار خطایی» کرده است.

حملات محافظه‌کاران به روزنامه «قانون» در شرایطی افزایش یافته که این روزنامه سال ۱۳۹۳ یک‌بار توقیف شده بود.