عمومی

دنبال کن


عضو از ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲

executioner

آی سی یو ...

رئیس انجمن مراقبت های ویژه ایران گفت: کمبود و فرسودگی بخش های مراقبت های ویژه همچنان ادامه دارد. پزشکان و پرستاران به عمان می روند و هزینه یک شب اقامت در  ICU نیز به دوازده  میلیون تومان رسیده است که از توان اکثریت مردم خارج است.

به گزارش ساعت سلامت، دکتر علی امیر سواد کوهی افزود: سقف بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ امسال برای بازنشستگان سی و پنج میلیون تومان شده، در صورتی که تعرفه بخش خصوصی تخت روز آی سی یو امسال به دوازده  میلیون تومان رسیده است؛ با این اوصاف بیمار بازنشسته چند روز می تواند در آی سی یو باشد.

 

تعطیلی شنبه ...

طی روزهای اخیر موضوع انتخاب روز دوم تعطیلی ایرانیان با بحث‌ها و نظرهای گوناگونی همراه شده است. نهایتا مجلس در روز چهارشنبه، روز شنبه را به عنوان روز تعطیل ایرانیان برگزید. 

دبستانی سیگاری !!!

دبیر شورای طرح «پاد» جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران گفت: سن مصرف سیگار در کشور به کودکان دبستانی رسیده است.

 
 
 

 

ورزشگاه به جهنم !!!

امام جمعه گرمسار: ورود زنان به ورزشگاه اشتباه بود/ مدیران خاطی اهل جهنم‌اند!

 

آموزش حجاب از کودکی !!!

امام جمعه اهواز اظهار داشت حجاب تنها مختص به دین اسلام نیست و پدران و مادران ما باید تمرین حجاب در کودکی را به فرزندان خود بیاموزند.

رخ فرزندآور ...

رحیم‌پور ازغدی:

با زنان زیبا که نمی‌خواهند بچه‌دار شوند ازدواج نکنید

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: روایاتی داریم که می‌گوید با زنان فرزندآور ازدواج کنید، گاهی زنانی هستند زیبا، اما اهل فرزندآوری نیستند. یک سبک زندگی غربی، براساس راحتی و لذت شکل گرفته که می‌گوید ازدواج نکنید و بچه نیاورید، زیرا سخت است.

 
 

 

نت به نور !!!

وزیر ارتباطات: اینترنت به سرعت نور می‌رسد

نه به حجاب نه به دارو !!!

وزارت بهداشت: سهمیه دارویی داروخانه‌ها براساس وضع حجاب تعیین می‌شود!

تتلو گیاه شناس ...

در ابتدای جلسه قاضی حجت الاسلام والمسلمین افشاری اتهامات را به امیرحسین مقصودلو تفهیم کرد و به متهم گفت در این جلسه آخرین دفاعیات خود را بیان کند. 

پس از تفهیم اتهام متهم، نماینده دادستان در جایگاه قرار گرفت. 

نماینده دادستان خطاب به متهم گفت: بیشتر مخاطبان شما جوانان و نوجوانان بودند و تحت تاثیر موادمخدری که مصرف می‌کردید و آن را ترویج می‌دادید قرار می‌گرفتند.

متهم پاسخ داد: قصدم ترویج موادمخدر نبود، می‌خواستم برای کسانی که آلوده به مشروبات الکی و مواد مخدر هستند جایگزین گیاهی معرفی کنم تا ضرر کمتری داشته باشد که این اشتباه بوده و اشتباهم را می‌پذیرم.

 

بیشتر