عمومی

دنبال کن


عضو از ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲

اهدا از فقر ...

رئیس انجمن حمایت از بیماران کلیوی کرمانشاه: فروش کلیه از 200 تا 250 میلیون در شهرستان‌ها/ کسی که کلیه اهدا می‌کند احتمالاً قصد دارد ماشین بخرد یا خانه رهن کند

تعطیلی داروگر

کارخانه داروگر با قدمتی بیش از 90 سال تعطیل شد، مالک این کارخانه مدعی است در صورت همراهی دولت و دادستانی، امکان فعال کردن آن و پرداخت حقوق کارگران را دارد اما ستاد رفع موانع تولید اعلام کرده است مالک درخواستی بابت رفع مشکلات به ما نداده است، سازمان مالیاتی هم می‌گوید مالک کارخانه 14 سال است از پرداخت مالیات استنکاف می‌کند.

خداحافظی وریا غفوری

رفیق ...

داماد دنبال کار ...

امام جمعه اهواز:

جوانان اول ازدواج کنند، بعد درباره اشتغال و ادامه زندگی تصمیم‌گیری شود

لخته !!!

رفراندوم حجاب خلاف قانون اساسی است‌
 
لاریجانی با اشاره به مساله رفراندوم گفت: در انگلستان ۳ رفراندوم در طول ۵۰۰ سال برگزار شده و در امریکا هیچ رفراندوم صورت نگرفته است. برخی می‌گویند حجاب به رفراندوم گذاشته شود. در حالی که نمی‌دانند رفراندوم حجاب خلاف قانون اساسی است‌. مگر در امریکا اجازه می دهند بر اساس قوانین اساسی‌شان تصمیمی گرفته شود؟ حد برهنگی در همه جای دنیا تعریف شده که قوی ترین آن در آمریکاست. همان پلیسی که دزد را می گیرد با برهنگی مقابله می کند. در امریکا اگر خانمی در بانک برهنه باشد جلوی بانک او را می گیرند. طبق قانون می‌گویند شما گسل در اخلاق عمومی ایجاد کردید. به تازگی خانمی که لباس تنگ داشت را از هواپیما پیاده کردند. حتی اگر خانمی برهنه پشت پنجره خانه اش باشد، کسی که در خیابان دیده می تواند به پلیس زنگ‌ بزند و اطلاع بدهد.
 

 

میرسلیم خودرو شناس

به گزارش «تابناک»، عصر ایران با اشاره به صحبت‌های اخیر میرسلیم نوشت: آقای مصطفی میرسلیم، حامی خودروسازان در مجلس شورای اسلامی در یک مناظره تلویزیونی گفته است که فرقی بین لندکروز و ۲۰۶ وجود ندارد و طرف مناظره اش آقای جلال رشیدی کوچی پاسخ داده که یعنی اگر با هر دو تصادف کردید هیچ مشکلی پیش نمی آید؟

ناصر ملک مطیعی

پنجم خرداد سالمرگ بزرگ مرد سینمای ایران ناصر ملک مطیعی

ناصر حجازی

دوم خرداد روز «ناصر حجازی»؛ عقاب بی‌تکرار باشگاه استقلال

axeman

بیشتر