عمومی

دنبال کن


عضو از ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲

وام ازدواج به زوج پیر !!!

اختلاس عجیب در قم ؛ پرداخت وام ازدواج به ۱۲۲ زوج پیر / مدیر بانک رمز ارز رشوه می‌گرفت

 

هوش مصنوعی

علیرضا تراشیون، مدرس حوزه علمیه، گفت: «هوش مصنوعی هیچ‌گاه نمی‌تواند نقش مادران و زنان را آن‌گونه که شایسته جایگاه انسانی است ایفا کند.»

قتل دختر ....

به گزارش مشرق، امروز پنجشنبه ۹ آذرماه ۱۴۰۲ سردار کارآگاه علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: دختر افاغنه ای که غذا نمی‌خورد از سوی خانواده‌اش هدف ضرب و جرح قرار گرفت و به قتل رسید.

 

ننه سرما ....

اسم ننه سرما رو نمیخوان عوض کنند 

پزشک محرم نیست

امام جمعه شیراز: در دین ما، پزشک محرم نیست

لطف الله دژکام، امام جمعه شیراز و عضو کمیته ملی اخلاق بالینی وزارت بهداشت: این که می‌گویند پزشک محرم است یک جمله عوامانه است و درست نیست. در واقع در موارد ضرورت حکمش برداشته می‌شود و آن مورد خاص نیازی به مراعات محرم و نامحرمی نیست.
 
 

 

25 نوامبر منع خشونت علیه زنان

25 نوامبرمنع خشونت علیه زنان 
خشونت علیه زنان عبارت است از کلمه یا مفهومی که به شیوه ای گسترده و فراگیر برای دربرگرفتن آزار کلامی، ارعاب، آزار و اذیت فیزیکی، قتل، تجاوز جنسی، و تجاوز جنسی استفاده شده‌است. این شکل از خشونت مبتنی بر جنسیت است. خشونت دقیقاً به دلیل جنسیت آنها اتفاق می‌افتد، به ویژه به این دلیل که قربانیان زن هستند.
 
 

 

واگعیه یا کیکه

سخنگوی دولت:

صدای مردم را باید شنید؛ این یعنی واقعی بودن نه کیک

 سخنگوی دولت گفت: وقتی رییسی وارد اولین جلسه دولت شد که وزرا هنوز به دولت قبل اختصاص داشتند، رییس بانک مرکزی وقت می گوید پول نداریم حقوق این ماه را بدهیم، آقای رییسی می گوید پس تا قبل از آن چه می کردید؟ گفتند خلق پول می کردیم، حقوق دادن با خلق تورم همانند اقدامی بود که داروغه [ناتینگهام] در کارتون رابین هود می‌کرد.

صدقه ....

توماج صالحی

تکریم همسایه - چهارشنبه سوری

بر اساس تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی "شب یلدا" و "چهارشنبه‌سوری" تغییر نام یافتند و در تقویم با نام جدید ثبت می شوند. بر اساس تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی، از سال۱۴۰۳ دو آیین ایرانی شب یلدا در آخرین شب آذرماه، به عنوان «روز ترویج فرهنگ میهمانی و پیوند با خویشان» و سه‌شنبه آخر سال که زمان برگزاری آیین باستانی چهارشنبه‌سوری است به عنوان « روز تکریم همسایگان »‌ در تقویم رسمی کشور ثبت می‌شود.

 

بیشتر