عمومی

دنبال کن


عضو از ۱۲ آبان ۱۳۹۳

هر روزتان نوروز ... نوروزتان پیروز

ترامپیسم ایرانی

پا برهنه

با پا برهنگان دوستی کن
آنان ریگی به کفش ندارند ...


- عکس و متن از تلگرام موسسه خیریه "روزبه" زنجان (همیاران روزبه)

کار جمعی زودتر به نتیجه میرسد

این عکس فضائی حلب شرقی و حلب غربی است. قسمت شرقی تحت کنترل مخالفین اسد بود که به گفته نماینده سازمان ملل، ده درصد از جنگجویان طرفدار جبهه النصر و بقیه عمدتا نزدیک به گروههای معتدل مثل ارتش آزاد بودند. قسمت غرب حلب، تحت کنترل رژیم بشار اسد بود. نقاط زرد رنگ ویران و نقاط قرمز صد در صد ویران هستند. این، محصول یکسال و نیم همکاری قصاب دمشق با سردار عارف قاسم سلیمانی و رفیق سابق و تزار کنونی ولادیمیر پوتین است. بمب خوشه ای، آتش زا، شیمیائی و بشکه انفجاری دهها هزار نفر را کشت و بزرگترین جنایت پس از جنگ جهانی دوم را رقم زد. صد البته که به گفته مسعود بهنود، باید آزادی شهر تاریخی حلب را تبریک گفت.
 

گربه تریتا پارسی !

 

 

بدون شرح ... از صفحه توییتر تریتا پارسی

 

 

نماز شکر اسلامیون طرفدار اردوغان در ترکیه !

اولین استقبال - آخرین بدرقه ...

بدرقه پیکر عباس کیارستمی که روز یکشنبه در لواسان به خاک سپرده شد ... 

 

دونده مرندی با پرچم آمریکا از خط پایان ماراتن "پارس" عبور کرد


این تصویر که روز شنبه (۲۱ فروردین-۹ اپریل) و در جریان ماراتن بین‌المللی "پارس" ثبت شده، اکبر نقدی دونده اهل مرند را نشان می‌دهد در حالی که با پرچم  آمریکا از خط پایان عبور می‌کند.

این اقدام آقای نقدی به دنبال آن صورت گرفت که از شرکت دوندگان امریکایی در این رقابت جلوگیری شد. این در حالی است که پیش‌تر برگزارکنندگان این ماراتن گفته بودند که ۱۰ دونده امریکایی نیز برای شرکت در آن ثبت‌نام کرده‌اند.

در مسابقه دو ماراتن "پارس"، ۱۳۶ دونده از ۲۴ كشور خارجی و ۸۰ دونده ایرانی، مسافت بیش از ۴۲ كیلومتری رقابت را دویدند که در پایان، فضل‌الله رستمی، دونده‌ی قزوینی، با طی کردن این مسافت در زمان ۲ ساعت و ۴۳ دقیقه، عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد.

این رقابت که نخستین مسابقه‌ی دو ماراتن بین‌المللی برگزارشده در ایران به شمار می‌‌رود، از محل بنای تاریخی "نقش رستم" در شهرستان مرودشت آغاز شد و دوندگان با گذر از "تخت جمشید"، بار دیگر در "نقش رستم" از خط پایان عبور کردند.

Instagram.com/taghato.news

چشم به راه نوروز

عکس از :  جمشید فرج وند -  فردا

http://www.fardapixel.ir

 

بدون شرح ! ... از تهران

بیشتر