ایران‌وایر:

رسانه‌های ایران از آن‌چه «ایمن‌سازی» مسیر حرکت «کریستیانو رونالدو» ستاره پرتغالی باشگاه النصر عربستان به ایران نامیده شده خبر داده‌اند.

روزنامه «خبرورزشی» در گزارشی مدعی شده که فدراسیون فوتبال در رایزنی با برخی نهادهای حکومتی، مسیر حرکت اتوبوس تیم فوتبال النصر عربستان که کریستیانو رونالدو هم سرنشین آن خواهد بود را مشخص کرده‌اند. در این گزارش تاکید شده که «یک گارد امنیتی» حرکت بدون توقف اتوبوس النصر از فرودگاه خمینی به سوی هتل محل اقامت را تضمین خواهد کرد.

همچنین «رضا درویش» مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تایید کرده که به محض ورود کاروان النصر، سیم‌کارت‌های بدون محدودیت و بدون فیلتر، در اختیار بازیکنان، مربیان و همراهان این باشگاه قرار خواهد گرفت تا بدون نگرانی با خارج از ایران در تماس باشند.

رسانه «ورزش مدیا» در ایران، رفتار مسئولین در ایران در قبال حضور ستاره پرتغالی را به فیلم «میهمان مامان» تشبیه کرده و نوشته است: «طی این سال‌ها در ایران چه ساخته‌اید که این قدر نگران هستید؟»

مدیران نظام و ورزش ایران در حالی برای حضور رونالدو در فوتبال ایران رفتاری ذوق‌زده و دستپاچه دارند که کمتر از یک سال قبل، در همسایگی ایران، قطر میزبان رقابت‌های جام جهانی فوتبال با حضور ۳۲ تیم و تمامی ستاره‌های فوتبال جهان بود.

همچنین ترکیه در دیگر سوی ایران نیز پس از سال ۲۰۰۴ برای دومین بار در سال جاری میزبان فینال لیگ قهرمانان اروپا و ستاره‌های فوتبال جهان شد.

دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ «مهدی تاج» رئیس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی، ورود رونالدو به ایران را «دستاورد بزرگ خود» دانسته بود. این در حالی است که رونالدو با قراردادی به ارزش بیش از ۲۰۰ میلیون دلار سال گذشته به فوتبال عربستان پیوست. باشگاه‌های عربستان در ماه‌های اخیر ستاره‌هایی مانند «نیمار»، «کانته» و «مانه» را از باشگاه‌های معتبر اروپایی به خدمت گرفتند.

پرسپولیس باید ۲۸ شهریور در ورزشگاه بدون تماشاگر آزادی مقابل النصر عربستان در لیگ قهرمانان آسیا قرار بگیرد.

برو به آدرس