)()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()

 

آموزشکده "نازنین" مفتخر است که بدینوسیله به اطلاع حمال‌های عزیز برساند که برای ترم فشرده بهاری آماده پذیرش دانشجو در رشته‌های مهندسی‌ رفتار اجتماعی، مهندسی‌ نزاکت، مهندسی‌ افکار و همچنین دوره فوق‌مهندسی‌ ترمیم تخت‌طاووس می‌باشد. لازم به یادآوریست که این موسسهٔ از پذیرش شهریه‌های قسطی معذورست، اما جهت رفاه حال داوطلبین عزیز، طلا‌جات، شمعدان‌های نقره، اجناس عتیقه‌‌، کلکسیون تمبر و اسکناس‌های قدیمی‌ و همچنین ساعت‌های رولکس و لونژین و واشرون‌کنستانتین را می‌پذیریم. به حمال‌هایی‌ که شهریه خود را بطور منظم پرداخت کنند علاوه بر مدرک مهندسی‌ یک عدد سیلندر کوروش اعطا میگردد به این گندگی.

علاقمندان میتوانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر به آدرس دفتر مرکزی آموزشکده واقع در تل‌آویو، شاهراه دین اومانیست بومی، نبش بن‌بست کورش صهیونیست، طبقه فوقانی صرافی "گوساله زرین" مراجعه و یا با ایمیل: "تا رضا رو شاه نکنیم ول کن نیستیم ‌ات یابویی که شما باشی‌ دات کام ما شیرین" تماس بگیرند.